Ceník dopravného a balného


Uvedené ceny dopravy jsou včetně nákladů na zabalení zásilky. Dále jen doprava. 

Doprava je na území ČR volena s ohledem rozměry, hmotnost a povahu zásilky zejména přepravními službami, případně vlastním rozvozem dodavatele atd. Způsob dopravy může na vlastní odpovědnost stanovit také odběratel např. v objednávce, popř. dodatečně písemně e-mailem, dopisem atd.. Převzetí zboží je možno provést také osobně na provozovně A-LIGHT s.r.o., Vranovská 94, 614 00 BRNO, provozní doba Po-Pá 7.30-16.00 hodin. Mapa s možností plánování trasy.

Adresa místa odesílání:

A-LIGHT s.r.o
Vranovská 94
614 00 BRNO

IČ: 27072738
DIČ: CZ27072738
Výpis OR: KS v Brně, odd C, vl.: 50052

tel.: 545 213 267 (Po-Pá, 07:30 - 16:00 hodin)
e-mail: info@a-light.cz


---

Abychom předešli reklamacím dopravy, pak ve vlastním zájmu věnujeme mimořádnou pozornost pečlivému balení zásilek.

Mimořádnou pozornost věnujeme pečlivému balení zásilek.
Zboží je baleno ve dvojitém obalu s tlumící vystýlkou. Stejně tak vnější obal, je z materiálu tlumícího nárazy.

Konce dlouhých předmětů, jsou opatřeny zesílenou tlumící bandáží.
Konce dlouhých předmětů, jsou opatřeny zesílenou tlumící bandáží.


Ukázka balení paletových zásilek.

Často kladené dotazy ze strany zákazníků k dopravě:

Otázka: Proč není možnost zaslání pomocí služby "Zásilkovna" nebo do výdejních boxů?

Odpověď: Výdejny služby "Zásilkovna" jsou často malé provozovny jako je trafika, malé prodejny atd., kde je umožněno vyzvedávání pouze malých zásilek, jako jsou mobilní telefony a podobně. Stejně tak se námi odesílané zásilky v naprosté většině nevejdou do automatizovaných výdejních boxů.


Malé zásilky

Platí pro objednávky do hmotnosti 25kg a do objemu 0.7m3.

Standardní doručení.

Doprava a balné ČR: Česká pošta, platba dobírkou.

Služba: Česká pošta Balík do ruky. Doručení do 24 hodin od vyskladnění. Doprava po území ČR. V den expedice zašleme emailem avizo o odeslání zásilky. Českou poštou lze doručit jen zásilky do 30kg. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodin. Součástí služby je podání avíza příjemci zásilky před doručením telefonem. U služby v současnosti nelze požadovat stanovení hodiny doručení. V případě neúspěšného doručení zanechá doručovatel na místě doručení avízo o uložení zásilky na poště.

Cena 139,- Kč


Doprava a balné ČR: Česká pošta, platba při objednání.

Služba: Česká pošta Balík do ruky. Doručení do 24 hodin od vyskladnění. Doprava po území ČR. V den expedice zašleme emailem avizo o odeslání zásilky. Českou poštou lze doručit jen zásilky do 30kg. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem, nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodin. Součástí služby je podání avíza příjemci zásilky před doručením telefonem. U služby v současnosti nelze požadovat stanovení hodiny doručení. V případě neúspěšného doručení zanechá doručovatel na místě doručení avízo o uložení zásilky na poště.

Cena 139,- Kč


Doprava a balné ČR: Zásilková služba GLS, platba dobírkou.

Doprava na území ČR. Doručení obvykle do 24 hodin od vyskladnění službou GLS. Cena pro malé zásilky do 30kg. V den expedice zašleme emailem avizo o odeslání zásilky. Úhrada dobírkou při doručení hotově, nebo platební kartou. Zásilka je obvykle doručena následující pracovní den od odeslání v čase 07:00-16:00 hodin. V případu neúspěšného prvního doručení doručovatel kontaktuje příjemce zásilky telefonem a dohodne náhradní termín doručení.

Cena 149,- Kč


Doprava a balné ČR: Zásilková služba GLS, platba při objednání.

Doprava na území ČR. Doručení obvykle do 24 hodin od vyskladnění službou GLS. Cena pro malé zásilky do 30kg. V den expedice zašleme emailem avizo o odeslání zásilky. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem (náklady mezinárodní bankovní transakce příjemce hradí plátce - volte OUR), nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 149,- Kč

Osobní odběr na prodejně BRNO.

Osobní odběr zboží na prodejně BRNO, platba při objednání.

Zboží je možno odebrat na základě našeho aviza o stavu připravenosti, na provozovně A-LIGHT s.r.o., Vranovská 94, 61400 BRNO, provozní doba: Po-Pá, 07:30-16:00 hodin, parkování v areálu firmy. Mapa s možností plánování trasy. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem, nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 0,- Kč


Osobní odběr zboží na prodejně BRNO, platba při odběru v hotovosti, nebo platební kartou.

Zboží je možno odebrat na základě našeho aviza o stavu připravenosti, na provozovně A-LIGHT s.r.o., Vranovská 94, 61400 BRNO, provozní doba: Po-Pá, 07:30-16:00 hodin, parkování v areálu firmy. Mapa s možností plánování trasy. Úhrada při odběru v hotovosti.

Cena 0,- Kč

Doprava do zahraničí.

Doprava a balné Slovensko, Česká pošta, platba při objednání.

Služba: Česká pošta Balík do ruky. Doručení do tří pracovních dnů od vyskladnění. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Českou poštou lze doručit jen zásilky do 30kg. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodin. Součástí služby je podání avíza příjemci zásilky před doručením telefonem. U služby v současnosti nelze požadovat stanovení hodiny doručení. V případě neúspěšného doručení zanechá doručovatel na místě doručení avízo o uložení zásilky na poště.

Cena 299,- Kč


Doprava a balné Slovensko: Zásilková služba GLS, platba při objednání.

Doručení obvykle do 24 hodin od vyskladnění. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Cena pro malé zásilky. Další informace o službě GLS.  Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem (náklady mezinárodní bankovní transakce příjemce hradí plátce - volte OUR), nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 299,- Kč


Doprava do zahraničí EU, platba při objednání. Cena orientační, skutečnou dle povahy zásilky s Vámi dohodneme předem. Dopravné dle ceníku spedičních firem (PPL, DHL, DPD).

Cena dopravy včetně balného pro malé zásilky jen do 15kg, nebo rozměru 500x500x500mm vč. obalu. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem (náklady mezinárodní bankovní transakce příjemce hradí plátce - volte OUR), nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 930,- Kč


Velké / Nadrozměrné zásilky

Platí pro zboží označené jako NADROZMĚRNÁ POLOŽKA

Platí pro objednávky s hmotností nad 25kg a objemu větším než 0.7m3.

Standardní doručení.

Doprava a balné ČR: Zásilková služba DHL, platba dobírkou.

Doručení obvykle do 24 hodin (následující pracovní den) od vyskladnění. Doprava po území ČR. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Cena pro velké zásilky (palety). Další informace o službě DHL. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodinU služby nelze požadovat hodinu doručení. U služby lze za příplatek požadovat podání avíza příjemci zásilky dispečinkem v den doručení telefonem. V případě neúspěšného doručení, kontaktuje doručovatel příjemce zásilky telefonem a dohodne náhradní termín doručení.

Cena 490,- Kč


Doprava a balné ČR: Zásilková služba DHL, platba při objednání.

Doručení obvykle do 24 hodin (následující pracovní den) od vyskladnění. Doprava po území ČR. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Cena pro velké zásilky (palety). Další informace o službě DHL. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem, nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodin. U služby nelze požadovat hodinu doručení. U služby lze za příplatek požadovat podání avíza příjemci zásilky dispečinkem v den doručení telefonem. V případě neúspěšného doručení, kontaktuje doručovatel příjemce zásilky telefonem a dohodne náhradní termín doručení.

Cena 490,- Kč

Osobní odběr na prodejně BRNO.

Osobní odběr zboží na prodejně BRNO, platba při objednání.

Zboží je možno odebrat na základě našeho aviza o stavu připravenosti, na provozovně A-LIGHT s.r.o., Vranovská 94, 61400 BRNO, provozní doba: Po-Pá, 07:30-16:00 hodin, parkování v areálu firmy. Mapa s možností plánování trasy Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem, nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 0,- Kč


Osobní odběr zboží na prodejně BRNO, platba při odběru v hotovosti, nebo platební kartou.

Zboží je možno odebrat na základě našeho aviza o stavu připravenosti, na provozovně A-LIGHT s.r.o., Vranovská 94, 61400 BRNO, provozní doba: Po-Pá, 07:30-16:00 hodin, parkování v areálu firmy. Mapa s možností plánování trasy. Úhrada při odběru v hotovosti.

Cena 0,- Kč

Doprava do zahraničí.

Doprava a balné SK: Zásilková služba PPL, platba při objednání.

Doručení obvykle do čtyř pracovních dnů od vyskladnění. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Cena pro velké zásilky. Další informace o službě PPL Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem (náklady mezinárodní bankovní transakce příjemce hradí plátce - volte OUR), nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 590,- Kč


Doprava do zahraničí EU, platba při objednání. Cena orientační, skutečnou dle povahy zásilky s Vámi dohodneme předem. Dopravné dle ceníku spedičních firem (PPL, DHL, DPD).

Zásilky dopravy pro zásilky od 15kg do 35kg, nebo do rozměru 2000x350x350 mm vč. obalu. Úhrada při objednání platební kartou EC/MC - Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron, nebo předem bankovním převodem (náklady mezinárodní bankovní transakce příjemce hradí plátce - volte OUR), nebo předem poštovní poukázkou na bankovní účet.

Cena 930,- Kč

Individuální cena dopravy

Platí pro velmi rozměrné a těžké položky, jako jsou např. stožáry veřejného osvětlení, označené jako INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA

Standardní doručení.

Doprava a balné ČR: Zásilková služba TOPTRANS, platba dobírkou, velmi rozměrné zásilky.

Doručení obvykle do 24 hodin (následující pracovní den) od vyskladnění. Doprava po území ČR. V den expedice zašleme avizo o odeslání zásilky. Cena pro velké zásilky (palety). Další informace o službě TOPTRANS. Zásilka je obvykle doručena v čase 07:00-16:00 hodin. U služby nelze požadovat hodinu doručení. V případě neúspěšného doručení, kontaktuje doručovatel příjemce zásilky telefonem a dohodne náhradní termín doručení.

Cena 1199,- Kč


Doprava a balné ČR: Zásilková služba TOPTRANS, platba při objednání, velmi rozměrné zásilky.

Cena 1199,- Kč