Využijte služby světelného studia v Brně zdarma.

27. 11. 2019


Pokud řešíte osvětlení domácnosti, rodinného domu, kanceláří, prodejny, výrobních prostor, pak doporučujeme návštěvu světelného studia.

Úvodem: Není překvapením, že nahlédnutím na internet současná nabídka osvětlení doslova zahltí zákazníka. Rozhodnutí laiků vybírající osvětlení pro své bydlení, pak většinou závisí na vzhledu (to se mi líbí), ceně (takové peníze za to nedám), něco slyšel o teplotě světla v kelvinech, světelném toku lumenech, příkonu ve Wattech (šedesátka žárovka doma stačila na všechno a v domě jsme dodnes nezabloudili) a tím rozhodování, týkající se výběru svítidel většinou končí. Pokud se nám nevhodné osvětlení nelíbí, mohu nesprávně vybraná svítidla přece vrátit. Komu toto takto stačí, nemusí číst dál.

Proč právě k nám?

Služby světelného studia jsou zdarma. Proč nezkusit odbornou konzultaci s technikem s elektrotechnickou kvalifikací? Poradíme s výběrem správného výkonu, teploty a provedení svítidel a nemusíte zbytečně riskovat ztrátu času objednáním svítidel nesprávného výkonu, teploty, či krytí. Když nic, alespoň si uděláte názor na současné možnosti řešení osvětlení.

Navrhované řešení předvedeme i v praxi. Většinu zákazníků zajímá, jak moc, nebo málo, vybrané osvětlení bude svítit. K tomuto účelu jako jediní v ČR provozujeme tzv. světelný hub, kde ihned názorně předvedeme a změříme jak světelné hodnoty, tak příkon a zákazník sám posoudí, jak moc nebo málo vybrané řešení bude svítit a jakou atmosféru vybrané osvětlení vytvoří.

Světelé studio Brno

Světelné studio Brno

Světelné studio Brno

Světelné studio Brno

Pomůžeme při výběru vhodného designu svítidel.

Design nelze změřit ani zvážit. Ten cítíme. V případu svítidel jde o dvojí design. Jednak jak svítidlo vypadá a dále, jakou atmosféru = design svícení, světlem vytvoříme. Současných designových směrů vzhledu svítidel je nepřeberně. Vedle jednoduchého moderního stylu, je v kurzu  tzv retro – vintage, betonový design svítidel, techno design a podobně. Samostatnou kategorií pro výběr designu svítidel jsou tzv. značkoví výrobci, kde design jimi dodávaných svítidel je navrhován předními světově známými designéry. Artemide, Luceplan, Ingo Maurer, Delta Light a jejich svítidla jsou většinou oceněna designérskými cenami, nejčastěji Red Dot Award.