Nová svítidla SIMES.

24. 09. 2006
Známý italský výrobce svítidel SIMES, který se svojí produkcí orientuje zejména na osvětlení exteriéru, představil nejnovější kolekci svítidel pro rok 2006.


PLANO FULL GLASS.Jak název napovídá, jedná se o podlahové svítidlo, jehož pohledová část nemá rámeček obvyklý u většiny ostatních podlahových svítidel. Celoskleněný povrch svítidla umožňoje preciznější začlenění svítidla do "pure" interiéru tam, kde kovový rámeček podlahového svítidla jinak působí rušivě a interiér tímto získá novou estetickou hodnotu. Svítidlo je konstruováno jako tzv. nízkoteplotní a povrchová teplota i v nejvýkonnějším provedení nepřesáhne 65°C (při teplotě okolí 25°C.
Plano Full Glass - Provedení se zdrojem LED má povrchovou teplotu často jen o 10-15°C vyšší, než teplota okolí a z tohoto důvodu může být podlahové svítidlo se zdroji LED aplikováno i v místech, kde na lze svítidlo šlápnout bosou nohou. Pokud svítidlo osadíme světelným zdrojem LED RGB, můžeme měnit náladu interiéru dle potřeby mícháním červené, modré a zelené barvy. Krytí IP65 vyhoví naprosté většině aplikací v interiéru.


MICROPLUG


 

Svítidla MICROPLUG jsou dobrou volbou pro moderní interiéry také díky minimalistickému, čistému designu s rámečkem bez šroubů. Použité světelné zdroje LED se vyznačují nízkou spotřebou elektrické enegie, dlouhou dobou života a nízkou teplotou.

Příkon 1,5W
Napájecí napětí 240V/50Hz
Krytí: IP67

Ukázky rozměrových náčrtků některých typů svítidla Microplug:
Celou sérii svítidel MICROPLUG naleznete v eShopu zde