Závěsné venkovní svítidlo ADEGAN MANILA

Závěsné venkovní svítidlo, těleso kombinace kov, hliník, stínítko plast, povrch antracitová, pro žárovku 1X24W, E27, 230V, IP44, rozměry d=385mm h=305mm, vč. závěsného řetězu s karabinou l=3000mm

Popis:

Závěsné venkovní svítidlo, těleso kombinace kov, hliník, stínítko plast, povrch antracitová, pro žárovku 1X24W, E27, 230V, IP44, rozměry d=385mm h=305mm, vč. závěsného řetězu s karabinou l=3000mm

Další specifikace:

Použití: Osvětlení v exteriéru například u posezení na terase.

Výhodné vlastnosti: Kvalitní provedení, stylový design.

Popis: Základna kov, hliník, stínítko plast.

Napájení: 230V/50Hz

Patice světelného zdroje: E27 ( max. d=95mm ) - nejčastějí používaný druh objímky, jako jsou běžné hruškové žárovky, úsporné žárovky, LED žárovky atd. na 230V

Způsob připojení svítidla: Přívodní kabel je opatřen vidlicí, která se zasune do zásuvky 230V.

Krytí: IP44 - Odolnost proti netlakové vodě stříkající ze všech stran - venkovní prostory vystavené dešti, v koupelnách nejméně zóna 1

Rozměry: d=385mm h=305mm Uváděné rozměry jsou pouze informativní a výrobce je může změnit.

Materiál těleso: Kov, hliník.

Materiál difusoru: Plast

Vypínač součástí výrobku: NE.

Regulace - stmívání - součástí výrobku: ANO, v závislosti na možnostech stmívání napájecího zdroje a možnostech stmívání světelných zdrojů, viz doporučené příslušenství.

Možnost přídavné regulace - stmívání: ANO - pomocí výrobcem svítidla vybraných stmívačů pro LED světelné zdroje, který není součástí výrobku.

Podmínka montážní polohy: Stropní, závěsné svítidlo.

Úspora: Zařízení šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou v případě použití úsporných žárovek, nebo LED světelného zdroje..

Ke zboží JE potřebné další příslušenství které NENÍ součástí balení výrobku: Světelný zdroj (není součástí balení), lze objednat samostatně, viz doporučené příslušenství.

Záruka na svítidlo 24 měsíců.

Nedostupné
Produkt již není určen k prodeji

Na veškeré zboží je vydáno prohlášení o shodě v souladu s nařízením vlády 17/2003 Sb

Svítidla a jejich příslušenství jsou elektrotechnické výrobky a podmínky jejich instalace se řídí příslušnými harmonizovanými normami ČSN-EN.

Vyhodnocení možnosti aplikace a provedení instalace musí provádět osoba s elektrotechnickou kvalifikací a platnými oprávněními.

Neneseme odpovědnost za škody způsobené neodbornou instalací.